Режисери не раз із задоволенням описували в своїх фільмах можливі варіанти загибелі нашої планети. Картина «2012» — це ще одна версія апокаліпсису, який, по прогнозам індіанців майя, повинен був відбутися в кінці 2012 року. Досліджуючи спалахи на Сонці та їх вплив на земне ядро, вчені прийшли до висновку, що центр нашої планети дуже швидко нагрівається, що призведе до неминучої катастрофи. Після того, як президенти світових держав були про це проінформовані, почалася таємна підготовка величезних кораблів, так званих ковчегів, на яких могла врятуватися лише невелика честь населення Землі.

Квитки на ковчеги продавалися за фантастичною ціною, тому дозволити собі порятунок могли лише мільйонери. Однак головному героєві фільму, Джексону Кертісу, вдається дізнатися про катастрофу, що насувається, і можливий порятунок. Забравши дружину і дітей, він відправляється в небезпечну подорож до Китаю, де будуються ковчеги. Фільм 2012 (2009) дивитися онлайн в хорошій якості.

Їм належить пережити потужні землетруси, виверження вулканів і своїми очима побачити, як величезні міста руйнуються під натиском стихії. На які подвиги здатна людина заради порятунку сім’ї – дізнайтеся з фільму.

Режисер: Роланд Еммеріх
В ролях: Джон Кьюсак, Аманда Піт, Чіветель Еджіофор, Тенді Ньютон, Олівер Платт, Том Маккарті, Вуді Харрельсон, Денні Гловер, Ліам Джеймс, Морган Лілі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress