Багато людей навіть не можуть собі уявити, наскільки життя спеціального агента може бути складною. Однак головному герою вдалося випробувати це на собі. Керівництво відправляє чоловіка у відрядження в Індонезію. Деколи така напружена життя може кардинально змінити все. Емоційна нестабільність, зіткнення з нестандартними складними ситуаціями і так далі. Все це може кардинальним чином змінити звичне життя людини. На цей раз головний герой зіткнувся з непростим завданням. Йому необхідно доставити важливого свідка до аеропорту цілим і неушкодженим, але це виявляється не так просто.

Про цю спеціальної операції знають лише одиниці, тому необхідно суворо виконувати завдання за розпорядженням начальства. Там прописані чіткі межі часу, а також маршрут. Шлях виявився не таким довгим, але, незважаючи на це, секретного агента довелося подолати чимало збройних пасток. Свідок повинен потрапити в місце призначення, адже це єдина людина, яка може розповісти про найбільшою корупційною схемою. Саме тому агенту доводиться робити все можливе, щоб захистити його від нападів.

У чоловіка величезний досвід за плечима, але навіть це не може йому допомогти у важкій ситуації. Чи зможе агент забезпечити безпеку своєму попутникові і залишитися в живих? Фільм 22-а миля (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Пітер Берг
В ролях: Марк Уолберг, Лорен Кохэн, Джон Малкович, Террі Кінні, Ронда Раузи, Іко Уайс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress