загрузка...


Стародавня японська легенда про 47 ронинах, нарешті, знайшла своє відображення в повнометражному фільмі. Це історія про грандіозне зло і не менш грандіозне добре, про спробу сміливих воїнів відновити честь свого полеглого господаря і врятувати світ від страшної напасті. Кай – хлопчик-знайда, якого одного разу підібрав у лісі і поселив у своєму будинку пан Асано. Він жив в оточенні самураїв і спостерігав за тим, як вправно вони справляються зі зброєю, як виховують свій внутрішній стрижень. Відправившись одного разу з Асано на полювання, Кай ненароком скористався самурайським мечем, чим визначив своє майбутнє.

Незабаром в місто Ако, де жили самураї, прибуває князь Кіра Есинака, який мріє роздобути талановитого і перспективного ако. Але цілий ряд подій призводить до вбивства Кіра і звинувачення Асано. Лише Кай розуміє, що в тому, що трапилося винні потойбічні сили. Але самураї не вірять йому, адже побачити роботу відьми може тільки демон. Проте, закони честі вимагають, щоб самураї помстилися за свого пана і повернули його добре ім’я.

Умовивши Кая вступити в їх ряди, горді воїни відправляються на битву з вищими силами. Попереду їх чекають біль і кров, але сильних духом чоловіків не можна цим зупинити. Фільм 47 Ронін (2013) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Карл Рінч
Актори: Кіану Рівз, Хіроюкі Санада, До Сибасаки, Таданобу Асано, Ринко Кикути

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress