загрузка...


Рей Томпсон — поліцейський, для якого не існує перешкод і обмежень, якщо потрібно зловити злочинця. Ось і на цей раз при затриманні великого торговця зброєю, він не роздумуючи ризикнув життям напарника і ця хитрість спрацювала, бандит був спійманий на місці злочину. Однак керівництво все одно залишилося незадоволеним тим, що Рей застосував зброю у відношенні людини і тимчасово відсторонило від поліцейського служби. Але раптом трапляється непередбачене: якийсь злочинець відправляє відео-лист в поліцейську ділянку і бажає розмовляти тільки з Томпсоном.

Відкривши відео-звернення, поліцейські приходять в жах: на екрані маленький переляканий хлопчик, весь обвішаний вибухівкою, а невідомий відморозок за його порятунок вимагає два з половиною мільйона долара, а інакше підірве не тільки дитини, але і всі найближчі будівлі. Для Рея бачити це було найважче, тому що кілька років тому він втратив свого коханого і єдиного сина. Поліції нічого не залишається робити, як виконувати всі умови викрадача. Томпсон разом з грошима відправляється на величезний стадіон, де проходять бої без правил.

Однак під час спецоперації, коли оперативники спробували схопити злочинця , що тікає з грошима, відбувається перестрілка і викрадач виявляється мертвий. Фільм 6:42 / Зворотний відлік 2016 дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джон Стокуелл
В ролях: Сарван Бадеша, Джош Блекер, Брюс Блейн, Томас Кадро, Nathaniel Carmel, Дженніфер Чжон, Гален Engen, Дарсі Хіндс, Кетрін Ізабель, Глен Джейкобс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress