загрузка...


Повернувшись з прогулянки по пляжу, Джия застала на віллі непроханого гостя. Вона вважала Китриджа винуватцем загибелі батьків в авіакатастрофі, що сталася багато років тому. Бізнесмен був їх соратником по створенню компанії «Біотех», що розробляла новітні лікарські препарати, а після трагедії став її керівником. Він з’явився з сумною звісткою про зникнення її молодшого брата в районі покинутих шахт на півночі Західного Китаю. Останній відеозапис свідчив про зіткнення з невідомим об’єктом у несподівано виявленій печері. Мейсон запропонував дівчині, справжньому знавцю по отруйним тваринам, приєднатися до вже утвореної пошукової групи.

Прибувши на місце, Лі познайомилася з усіма членами команди. Повага викликала зібраність і серйозність археолога Чена Кзу. Привітний господарник Гаги розташовував до себе будь-якого, що не можна було сказати про фахівця з виживання. Джек Рідлі порадив відкинути емоції, що заважали приймати правильні рішення, і неухильно слідувати його наказам. Фільм 7 зберігачів гробниці (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

«Неандерталець» не сподобався схвильованою сестрі, але інформація, отримана від логіста Міллі Папер, говорила про те, що їх життя тепер залежали від людини, кращого у своїй справі. Він наполіг на терміновому висуненні в дорогу, поки від радара Люка надходив сигнал.

Режисер: Кімбл Рендалл
Актори: Лі Бінбін, Келлан Латс, У Чунь, Келсі Греммер, Ясмін Кассім, Стеф Доусон, Райан Джонсон, Тім Драксл, Шейн Джейкобсон, Chloe Guy

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress