Фільм Адреналін (2006) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Від удару ззаду битою у Чева Челио тріщить голова. На екрані монітора одвічні вороги місцевого кілера показують приватний детектив, де в ролі жертви виступає фальшивий системотехнік. Японці коментують введення в шию глядача китайського отрути. Недруги повідомляють засудженому суб’єкту про часу загибелі. Через годину від впливу введеного через шприц препарату кров захолоне в жилах, що призведе до смерті. Найманий вбивця нерозумно вмирати не збирається. Особистий лікар радить для продовження життя збільшити рівень тестостерону. Щоб не знизити в крові рівень розчинника, потрібні певні дії для бадьорості духу та стану романтики.

Ейфорія також годиться вічно рухомого типу. Дика лють допомагає на перших порах подолати дебютні хвилини слабкості і зневіри. Неприборкана лють і гонки на транспорті збільшують ймовірність виживання. Поки доктор Майлз розважається в Лас-Вегасі, Чов бореться з проблематикою самостійно. Збільшуючи швидкість іномарки на віражах, розлючений небіжчик починає пошуки Ріки Верони. Дикун у люті вривається в бар Орландо, щоб з’ясувати місцезнаходження китайця.

Афроамериканець, якого захопив у заручники майбутній переслідувач, позичає кокс в медичних цілях. Тема Дона Кіма розбурхує громадськість. Фільм Адреналін (2006) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Марк Невелдайн, Брайан Тейлор
В ролях: Джейсон Стэйтем, Емі Смарт, Хосе Пабло Кантильо, Ефрен Рамірез, Дуайт Йоакам, Карлос Санс, Рено Вілсон, Еді Гатегі, Гленн Хоуертон, Джей Ксала


загрузка...