Фільм Афера (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Йому вдалося пронюхати про фінансову аферу в лавах армії. Вся справа в тому, що командири прикладають свою жадібний руку до грошей платників податків за операції купівлі-продажу військової техніки. Молода людина намагається втрутитися і покарати своїх командирів. Однак, його план терпить фіаско. Він змушений піти у самоволку і вершити правосуддя своїми руками. Він має намір жорстоко помститися винним людям. А тим часом втікача ловлять по всій державі кращі сили Індії. Це військові зі спецслужб, а також його наставник.

Хлопцеві потрібно докласти максимум своїх сил, знань та умінь, щоб залишитися в живих, а головне довести розпочату справу до логічного завершення. Молоденький офіцер індійської армії з’ясує, що командувач штат краде гроші платників податків на купівлю-продаж військової техніки. Фільм Афера (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Прагнення вивести на чисту воду корупціонерів терпить провал, з цієї причини персонаж відправляється в самоволку і здійснить план страшної помсти. В цей час в погоню за втікачем кинуті всі спецслужби держави, включаючи його власного армійського наставника.

Режисер: Нирадж Пандеу
В ролях: Анупам Кхер, Сидхарт Мальхотра, Насируддин Шах, Аділь Хуссейн, Ракул Прип Сінгх, Манодж Баджпаи


загрузка...