Великобританія знаходиться на порозі глобальної катастрофи світового масштабу. Особи всіх таємних агентів британської розвідки її Величності виявилися розкриті. Тепер у злочинців є доступ до бази даних спецслужби і досьє на кожного шпигуна. Це ставить під удар виконання наступної операції, яку повинен провести під прикриттям спеціально підготовлений агент. Від безвиході та відчаю урядове управління призначає виконання важливої місії запасного шпигунові – Джоні Інгліша, чия особистість виявилася не розсекречена.

Ризикуючи відповідальної спецоперацією, командування вирішується на відчайдушний крок, адже він остання надія Британії. Разом з помічником «Агент Джонни Инглиш 3.0» береться за справу. Йому належить відправитися на Південь Франції, де повинна бути ліквідована кримінальна банда на чолі з небезпечною і чарівною злочинницею. На шляху героїв чекають неймовірні пригоди, небезпечні завдання і комічні ситуації, довічно переслідують невдалого майстра шпигунства. Фільм Агент Джонни Инглиш 3.0 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Чи зможуть напарники успішно завершити операцію і усунути головного ворога, щоб продемонструвати свої здібності і довести управлінню свою значущість у долі країни, дивіться повний фільм.

Режиссер: Дэвид Керр
Актеры: Эмма Томпсон, Ольга Куриленко, Джейк Лэси, Роуэн Эткинсон, Бен Миллер, Пиппа Беннетт-Уорнер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress