загрузка...


Джонні Інгліш — агент секретної служби Великобританії МІ-7. Спеціальний агент неодноразово діяв в інтересах уряду, захищаючи країну від усіх можливих небезпек. Джонні постійно брав участь в різних розслідуваннях, але начальство дуже невисокої думки про своє співробітника. Агент Інгліш досить незграбний, тому постійно стає заручником безглуздих ситуацій. До честі невдалого співробітника, йому вдається виплутуватися із кумедних пригод.

Після чергового події агента усувають від оперативної роботи, але Джонні сподівається, що його талант в нагоді країні. Над Великобританією починають збиратися хмари. Хтось Паскаль Соваж намагається реалізувати хитромудрий план, щоб зайняти місце глави уряду. Зловмисник не дарма прагнути до вершин державної влади. Соваж розраховує перетворити країну на величезну в’язницю і брати з інших держав плату за утримання небезпечних злочинців. Правляча королева не збирається йти у відставку, тому агенту Інглішу доручається запобігти державному перевороту.

Успішно впоравшись з небезпечним завданням, Джонні планує подати у відставку, але його неординарне мислення знову потрібно країні. Фільм Агент Джонні Інгліш 3.0 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Девід Керр
В ролях: Роуен Еткінсон, Ольга Куриленко, Джейк Лесі, Девід Мумен, Бен Міллер, Міранда Хеннессі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress