Фільм Агентство найманців (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет напруженого бойовика-трилера «Агентство найманців» (The Hitman Agency) розгортається навколо брутального чоловіка на ім’я Лукас Кейн. Він працює найманцем в спеціалізованому агентстві. Його можна сміливо назвати справжнім професіоналом своєї справи. Тому не дивно, що йому дають найскладніші і небезпечні доручення. І ось одного разу керівництво попросило його знайти документи, які можуть знищити всю компанію. З’ясовується, що ці папери забрав Джозеф – один з кращих кілерів у світі, який протягом багатьох років працював на агентство.

Не так давно він пішов у відставку, прихопивши з собою пачку засекречених документів, які в разі чого зможуть допомогти йому. І ось тепер Лукасу Кейну потрібно зробити все можливе і неможливе, щоб забрати ці папери у свого колишнього колеги. Але чи вийде у нього це зробити? І хто з найманців здобуде перемогу в цій грі разумов? В епіцентрі сюжету виявляється професійний кілер на ім’я Лукас Кейн.

Він працює в агентстві найманців і з доблестю виконує свою роботу. Одного разу наш герой дізнався про корупцію власного агентства. Він вирішив вивести керівництво на чисту воду. Фільм Агентство найманців (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Домінік Штарк
Актори: Еверетт Р. Апонте, Дон Вілсон, Ерік Хансен, Thomas Linz, Домінік Штарк


загрузка...