Фільм Акулячий трейлер-парк (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет полягає в тому, що після стихійного лиха і бомби, підірваної безжальним бізнесменом і його поплічниками величезна акула опиняється в пастці в річці. При вибуху він отримує силу генерувати електричні удари, як електричний вугор. І це вбиває досить багато місцевих жителів трейлерного парку-болота. SyFy може придумати деякі денді-концепції. Деякі люди з трейлер-парку придумали спосіб вкрасти електрику з довколишнього збору. Багатий власник землі, що займає парк, хоче виселити жителів, але не може зробити це по легальних каналах. Таким чином, він наймає пару нещасних хлопців, щоб підірвати податок, який затопить трейлерний парк.

Парк частково вибухає, що вижили, не тільки повинні дбати про живих електричних лініях, але також є голодна акула, яка піднялася вгору по річці через підірваний Леві. Часом дуже смішно спостерігати, як ці села складають разом думки, щоб вижити. Лулу Йовович, яка грає Джолін, є викупним фактором фільму. Вона є справжньою красою незалежно від того, що установка ви помістіть її. Фільм Акулячий трейлер-парк (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Поява акули це, безумовно, серйозна загроза, але основний інстинкт виживання це сила, з якою потрібно рахуватися. Слава режисерові Гриффу Ферсту за його поєднання сміху і напруги разом зі смертельною акулою.

Режисер: Гріфф Ферст
В ролях: Лулу Йовович, Томас Іен Ніколас, Девід Каллауей, Клінт Джеймс


загрузка...