загрузка...


Продовження популярної франшизи про супергероїв. Минулого разу глядачі дізналися історію протистояння Бетмена і Супермена. На цей раз вас чекатиме знайомство з іншим, не менш популярним і могутнім героєм — Акваменом. Минулого разу він з’явився лише на частку секунди. Однак тепер він буде головним героєм. У центрі сюжету Артур Каррі. Він був сином простого працівника маятника і жінки по імені Атланна. Однак ще з юних років Артур почав демонструвати свою неймовірну силу і стійкість.

Він був не по роках фізично розвинений і володів неймовірною спритністю. Незабаром він також відкрив у собі досить незвичайний дар: він міг спокійно дихати під водою і розмовляти з морськими створіннями… Коли його мати опинилася при смерті, вона розкрила Артуру таємницю. Виявилося, що вона була правителькою Атлантиди. Також вона повідомила Артуру про те, що в майбутньому він стане королем усіх морів. Однак до цього ще дуже далеко. Аквамену належить навчитися управляти своїми силами і направити їх в потрібне русло.

Попереду вас чекатиме історія становлення великого супергероя, який в майбутньому стане невід’ємною частиною Ліги Справедливості. DC в черговий раз порадує своїх фанатів видовищною екранізацією коміксів. Фільм Аквамен (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джеймс Ван
Актори: Джейсон Момоа, Ніколь Кідман, Ембер Херд, Темуера Моррісон, Віллем Дефо, Патрік Вілсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress