Минуле ключ до всього, що станеться в майбутньому. На дворі 26-е століття від Різдва Христового. Найбільша війна закінчилася триста років тому, але її плоди людство пожинає досі. Суспільство розділилося на дві касти: вибрані і плебеї. Перші живуть на небесах. Другі на землі, яка перетворилася в безкрайню звалище сміття, відходів і розбитою військової техніки. Доктор Ідо живе серед ізгоїв. Йому немає місця в верхньому місті. Одного разу, розгрібаючи чергову купу мотлоху він знаходить останки людиноподібного робота.

Недовго думаючи, він вирішує повернути його до життя. І це вдається. Андроїда звуть Алита. Це ім’я лиходії запам’ятають надовго. Алита не пам’ятає абсолютно нічого з минулого життя. Ким вона була? Розносила напої або перетворювала в попіл все навколо? На вулицях нижнього міста вона стикається з першими неприємностями. Швидкість її реакції і бойові навички вражають оточуючих. Схоже, це не простий робот-помічник, а досконала бойова машина. На АЛІТА звертають увагу ті, кого варто уникати.

Перший найманий вбивця не змусив себе чекати. Але біоробот здатен за себе постояти. Підопічна доктора Ідо виявляється у вирі подій. Схоже, її минуле здатне змінити багато навколо. Завдання ворогів — не дати Аліте дістатися до своїх спогадів. Фільм Аліта: Бойовий ангел (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роберт Родрігес
В ролях: Роза Салазар, Джекі Ерл Гейлі, Махершала Алі, Крістоф Вальц, Ед Скрейн, Ейса Гонсалес

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress