загрузка...


«Алькатрас онлайн» — новий фільм, що осяяв Сучасний небосхил своєю нетривіальною ідеєю і особливим підходом до реалізації режисерської задумки. Ця картина знята в жанрі бойовика, де є безліч чудово підібраних деталей пригодницької саги. В цілому історія схожа на ту, яка дуже сподобається глядацькому пулу. Хлопчина, який є ключовим персонажем даного кінофільму, потрапив в дуже непросту ситуацію. Він виявився частиною таємної групи, яка мешкає в тюремному ув’язненні. Ці стіни славляться зловісною «репутацією».

І, безумовно, вона підтверджується. Юнак опиняється в жутчайших лапах того, хто є головним тут. Це якийсь наглядач, якому головне – придушити і налякати мешканців цих місць. У якийсь момент всі розуміють, і гранично чітко, що потрібно вибратися з такої найнебезпечнішої ями і сущої пастки. Тільки ось Втеча буде «коштувати» їм гранично дорого. Фільм Алькатрас (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Ця група ув’язнених вирішила випробувати удачу. Вони ретельно готують план втечі з цього треклятого острова. До цього моменту мало хто намагалися втекти з цієї в’язниці, адже тут одна з найнадійніших систем охорони в світі.

Режисер: Ендрю Джонс
В ролях: Гарет Лоуренс, Лі Бейн, Дерек Нельсон, Тревіс Бут-Міллард, Харієт Рис, Марк Гомер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress