Фільм Андрон – Чорний лабіринт (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Найстрашніше для людини опинитися в закритому просторі, з якого необхідно знайти вихід, при цьому долаючи численні небезпечні для життя перешкоди. Представлений фантастичний бойовик «Андрон – Чорний лабіринт» перенесе свого глядача в недалеке майбутнє. Головні герої картини-звичайні люди, які опинилися у страшному лабіринті. Ніхто з них не може пригадати, як і чому опинилися тут, що їх об’єднує, і за яким принципом вони всі були відібрані, але відомо одне, що всім необхідно шукати вихід, або в протилежному випадку смерть.

За всім, що відбувається в лабіринті буде спостерігати вся планета, адже для них це просто шоу, а для учасників справжні важке випробування, що приводить їх в жах. Головні герої починають шукати вихід, але незабаром усвідомлюють, що це буде зробити не так просто, адже організатори цього кривавого забігу приготували масу неприємних випробувань, які їм належить подолати. Фільм Андрон – Чорний лабіринт (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Спрага вижити, буде вести учасників тільки вперед, при цьому вони будуть піддаватися різним жорстоким тортурам, не раз заглядаючи смерті прямо в очі. Чи зможе хоч хтось з героїв картини вибратися з смертельного лабіринту і вижити?

Режисер: Франческо Синкуемани
В ролях: Мішель Райан, Алек Болдуін, Денні Гловер, Лео Ховард, Гейл Морган Харольд III, Антонія Кемпбелл-Хьюджес, Gaia Scodellaro, Клара Пасіка, Джон Кортахарена, Маргарет Маде


загрузка...