загрузка...


На людство раптово обрушується метеоритний дощ, що знищує більшу частину населення Землі. Інфраструктура терпить крах, а громадськість знаходиться в паніці. Католицька церква Риму стверджує про гріховність і божу кару. За однією сталася бідою, настає нова, злісна напасти. Люцифер відправляє армію зомбованих в світ людей з однією лише метою — знищити залишки віри у Ватикані і оволодіти планеткой. Незліченні війська Зомбі змітають все на своєму шляху і продовжують наближатися до святинь католицької віри.

У тих, що вижили після метеоритів, людей, практично не залишається надії на виживання і подальше проживання на цій планеті, як раптово з’являються семеро божих Архангелів, яким доручено зупинити надвижение мертвих тварин. Небесні посланці мають намір покласти кінець мертвим неподобств на живій Землі і відновити нормальну життєдіяльність кожної людини. «Білі» істоти озброюються, щоб битися з посланцями мороку і загнати їх назад у пекло і чертоги пекла кожного ходячого мерця. Фільм Ангели проти зомбі 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Починається позаземна нелюдська битва і протистояння за істину і здоров’я всіх вижили громадян. Наслідки кровопролитного протистояння між світлом і пекельними сутностями, виявляються негайними і досить сумними.

Режисер: Еммануель Саез
В ролях: Філіп Кост, Мануель Гонсалвес, Соня Перес, Елісса Хуес, Вінсент Андрес, Лорент Сералли

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress