Фільм Анна (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Краса — це сила, що представляє смертельну небезпеку для всіх, хто встане у неї на шляху. Юна модель з Москви зуміла дуже швидко стати своєю серед світської еліти багатьох європейських країн. Вона блищить на модних показах і зачаровує своєю ангельською красою захоплених шанувальників, навіть не підозрюють, наскільки небезпечна ця блондинка. Її краса, дійсно, здатна вбити, адже Анна є одним з кращих кілерів у світі, здатним виконати будь-яке замовлення. Не варто помилятися, дивлячись в її прекрасні блакитні очі, в бійці вона з легкістю протистоїть професійним охоронцям.

Зараз у головної героїні фільму «Анна» нове завдання, і вона відправляється в Париж. Дівчині не потрібна допомога, їй досить просто знати ім’я наступної жертви, щоб зі стовідсотковою впевненістю заявити, що вона вже нікуди від неї не дінеться. От тільки послуги ангельської вбивці коштують зовсім не дешево, а головне бажання моделі не купити ні за які гроші.

До того ж минуле цього привабливо кілера екстра-класу зберігає в собі безліч секретів, здатних пролити світло на мотиви цієї загадкової дівчини. Фільм Анна (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Люк Бессон
В ролях: Кілліан Мерфі, Anna Krippa, Олександр Петров, Люк Еванс, Abova Lera, Хелен Міррен, Микита Павленко, Саша Лусс


загрузка...