Небезпека роботи оперативника полягає не тільки в тому, що в будь-який момент у тебе може влучити куля. Людина не застрахований від наклепу і від тюрми, яка може послідувати за нею. Саме так Лис стає людиною, якого називають антикілер. Його життя з комедії і бойовики перетворюється в дуже сумний фільм. Колись Коренєв був успішним оперативником, який чесно боровся з злочинцем. А тепер він — колишній в’язень, якому шлях до служителі закону просто закритий. Чимало для цього постарався якийсь Шаман, якому Коренєв завадив вести свої кримінальні справи.

Звільнення Коренєва не є для нього приводом мстити, оперативник має намір тихо і спокійно жити в рідному місті, і постаратися забути про «минулого життя». Зробити це йому заважає страшна несправедливість, адже по поверненню додому, він дізнається, що більша частина його друзів вже мертва, а в місті тривають кримінальні розбірки. Повернути світ в це місто можна тільки одним способом — тим, який розуміють злочинці. Фільм Антикілер (2002) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Коренєв забуває про правила, які коли-то його сковували. Тепер він антикілер — людина без правил і принципів, що той, хто зможе помститися за всю несправедливість і допомогти чесним людям.

Режисер: Єгор Кончаловський
В ролях: Гоша Куценко, Михайло Ульянов, Віктор Сухоруков, Євген Сидіхин, Сергій Векслер, Вікторія Толстоганова, Олександр Белявський, Валентин Голубенко, Іван Бортник, В’ячеслав Разбєгаєв

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress