Дії фільму «Апокаліпсис» відбуваються в роки розквіту цивілізації індіанців племені Майя. Загарбники з далекої Європи ще не дісталися до земель Америки. Головним героєм кінострічки став індіанець Лапа Ягуар. Він жив у невеликій і мирної селі, поки на його плем’я не напали. Вороги розорили і спалили село, а що залишилися в живих взяли в полон. Герой встиг сховати свою вагітну дружину і маленького синочка, але сам був схоплений мисливцями на людей. Попереду полонених чекає болісна смерть в ім’я жорстокого бога Майя – Кукулькана. Шансів на порятунок у них практично немає.

Але за Лапу Ягуара заступилася сама природа. В момент, коли над ним був занесений жертовний ніж, сталося сонячне затемнення. Місцеві жителі виявилися переможеними в жах, а верховний жрець із задоволення констатував, що вони змогли догодити своїх богів. Таким чином, церемонія жертвопринесення була завершена. Але цей факт аж ніяк не означав, що залишилися в живих бранці будуть відпущені. Зараз їм належить участь у змаганнях зі стрільби. Фільм Апокаліпсис (2006) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Ось тільки чи будуть вони виступати в якості мішеней. У Лапи Ягуара з’явився нехай і примарний шанс на порятунок, але він є. Йому потрібно бути спритніше, ніж його кати і встигнути сховатися в лісі.

Режисер: Мел Гібсон
В ролях: Руді Янгблад, Далія Эрнандез, Джонатан Брюер, Морріс Бердйеллоухэд, Карлос Еміліо Баэс, Рамірез Амилкар, Израэл Контрерас, Ізраель Ріос, Марія Ісабель Діас, Эспиридион Акоста Якос

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress