Фільм Асура (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм китайського виробництва в жанрі фентезі. В місті під назвою Асура живуть люди, царем у яких є мудрий Чен. Він володіє магічним даром, який дає можливість відкривати і закривати світ мертвих. Цар знає, що його сили коли-небудь закінчиться і він не зможе стримувати армію тьми, спраглу увірватися в спокійне життя жителів його міста. Тому Чен все життя готував свою племінницю Шу Ци до такої ситуації. Шу Ци — майстер бойових мистецтв, так само, як і її володарюючий дядько, вона володіє здатністю мага.

І ось настає той самий день, коли цар Асури більше не в змозі контролювати прохід між світом людей і демонів. Зло проникає в Асуру і починається епічна битва між Шу Ци і демонічної армії. Дівчина не без проблем відстоює місто, захищаючи жителів, але ворожа армія настільки бесчисленна, що вона розуміє всю складність ситуації. Їй доводиться звернутися за допомогою до царя.

Чен, напружуючи свої магічні чари, в передсмертному стані дає дівчині підказку, що в Асуре є молодий герой, здібності якого ще невероятней, ніж у нього самого. Фільм Асура (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Чжан Пен
В ролях: У Лей, Тоні Люн Ка-фай, Карина Лау, Хв Доу, Чжан Ішан, Фен Цзяи, Дуобужи, Кейтлін Дешель


загрузка...