У суді не довго слухали справу Тінкермана, спійманого детективом Рейнером. Окружний прокурор Кеддік висунув проти підсудного звинувачення у викраденні і торгівлі людьми. За тяжкі злочини йому встановили максимальне покарання, стративши прямо в залі, помістивши в спеціальну капсулу. Нова система правосуддя, якої дотримується Кеддік, добре працює, знизивши кількість злочинів. Він продовжує вести розслідування незаконної діяльності організації, що краде людські тіла. До рук прокурора потрапив чіп із зашифрованою інформацією, небезпечною для Нейта і його поплічників.

Непідкупний, жорсткий Кеддик представляє для бандитів вагому загрозу. Він намагається розшифрувати дані, що може підняти його ще більше. Чоловік придбав собі новий, надпотужний, наворочений автомобіль, яким вирішив похвалитися перед своєю колишньою коханкою.

Насолодитися машиною Кеддик не встиг, розбивши її, коли летів з вікна свого офісу. Але він почав мстити злочинцям за допомогою ожила тачки. Фільм Автомобіль: Дорога помсти (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Гілберт Джон
В ролях: Грант Боулер, Кетлін Манро, Мартін Хенкок, Міка Бальфур, Берт Грінстед

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress