Фільм Азіатський зв’язковий (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Джек чудово розумів, що чесною працею він ніколи не заробить стільки грошей, щоб жити без фінансових проблем. Чоловік любить грати в комп’ютерні ігри, де віртуально здійснює набіги на банки і стає багатою людиною. У своїх іграх він вміло будує плани, знаходить шляхи виходу із фінансових установ, не потрапляючи в руки співробітникам правоохоронних служб. одного разу хлопець вирішує втілити всі навички і знання, отримані в результаті комп’ютерних ігор в реальне життя. Однак Джек розуміє, що реальне життя сильно відрізняється від гри і розуміє, що в поодинці здійснити свій план у реальність не зможе.

Джек приходить з цим планом до свого товариша Сему і пропонує пограбувати невеликий банк. На диво й на радість грабіжників, це злочин скоїли вони дуже просто і це підштовхнуло їх на нові «подвиги». Вони вирішують з’ясувати в якому з банків перебуває більше грошей і зупиняють свій вибір у фінансовій установі в Камбоджі лежать великі суми. І на цей раз друзям вдалося здійснити задумане справа. Тепер Сема, який відразу ж хоче витратити гроші на покупку нового автомобіля, Джек зупиняє, кажучи, що треба перечекати, необхідно перевезти гроші через кордон.

Проте грабіжники не знають ще, що ця купная сума належала впливовому авторитету одного кримінального угрупування, який вирішив будь-якими способами знайти злодіїв. Фільм Азіатський зв’язковий (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Деніел Дзирилли
В ролях: Стівен Сігал, Майкл Джей Уайт, Pim Bubear, Рон Смуренбург, Деймон Уітакер, Сахайак Бунсанакит, Джон Лі, Дін Олександру, Наталі Лоренс, Байрон Гібсон


загрузка...