загрузка...


Героїня цього фільму нічим не відрізнялася від інших оточуючих її людей, але лише до того моменту коли вирішила відправитися зі своєю сім’єю у вихідний день відпочити в міському парку розваг. Вона як і багато інших невинних людей, стала жертвою спалахнула перестрілки між місцевими злочинцями, що ділять сфери свого впливів. Але лише вона одна змогла вижити, ставши єдиним свідком бойні, що сталася. Біль від втрати своїх рідних посилюється після того коли вона зіткнулася з байдужістю судової системи і вразила її корупцією.

Після того як жінка відмовилася змінити свої показання, адвокат захищав інтереси затриманих членів мексиканської наркомафії, купив суддю. Який не визнав свідчення жінки правдивими для винесення заслуженого вироку, звільнивши злочинців із зали суду, на її очах. Заслужена кара не наздогнала винних, але героїня фільму не збиралася залишити це просто так. Її зникнення з рідного міста на довгі п’ять років, залишилося непоміченим багатьма, але тільки до того моменту, поки вона не повернулася назад, зовсім іншою людиною.

Поліція починає підозрювати її в серії вбивств скоєних в місті після її появи щодо членів мексиканської мафії, раніше виправданих в суді і винних у загибелі її сім’ї. Фільм Багряна м’ята (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: П’єр Морель
В ролях: Дженніфер Гарнер, Джон Галлахер мл, Джон Ортіс, Джефф Хефнер, Хуан Пабло Раба, Енні Илонзе

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress