загрузка...


Фільм «Байкери 2: Справжні почуття» 2006 — це продовження пригод поліцейського Джая Діксіта і його друга, гонщика Алі. З моменту першого спільного розслідування багато чого змінилося: Джай і його дружина скоро стануть батьками, а Алі вступив на службу в органи правопорядку. У новій справі напарникам належить знешкодити злочинця, що підходить до своєї роботи творчо: він використовує грим, костюми і хитромудрі плани. Об’єкти його крадіжок – ексклюзивні предмети мистецтва.

Загадковий містер А любить нумерологію і труднощі, тому він залишає підказки про таке злочин і свій знак на місці кожної крадіжки. У його розпорядженні цілий арсенал високотехнічних приладів. У пошуку такого майстра Алі і Джаю допомагає однокурсниця Діксіта, що полює на а два роки.

Хоча сам знаменитий злодій воліє працювати поодинці, у нього з’являється наслідувач-прекрасна дівчина, для якої а — кумир… Фільм Байкери 2: Справжні почуття (2006) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Санджай Гадхві
В ролях: Абхішек Баччан, Удай Чопра, Ритик Рошан, Айшварія Рай Баччан, Біпаша Басу, Рімі Сен, Тришла Сед, Никио, Райлі, Гаррі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress