Фільм Балканський кордон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Радянський Союз завжди йшов на зустріч до своїм новим друзям, незалежно від того, в яких складнощах опинявся їх опонент. І хоча в 1991 році великій червоній машині підійшов кінець, але все-одно, люди залишилися колишніми, країна продовжувала бути сильною, і це підтвердили події 1999 року в Сербії. Військовий конфлікт, що стався в Косово, міг стати переломним моментом для всієї історії, могла спалахнути нова світова війна. Наші, російські солдати були відправлені в самий епіцентр подій, аеродром, де повинні були звільнити бранців і переправити їх на стратегічну базу.

Доблесні десантники пройшли до цього чимало випробувань, хто побував в Афганістані, хтось був присутній у кровопролитті в Чечні, але те, що їм довелося пережити тут, воно не йде ні в яке порівняння. Крім того, що тиск велося відразу з двох сторін, це були албанські бандити, та солдати НАТО, доводилося ще у незнайомій місцевості пробиратися до пункту призначення. За кожним поворотом знаходилась зброя, всюди стирчали стволи, і тільки залізні нерви наших хлопців допомогли виконати задумане, без втрат серед особового складу. Брати по крові повинні дійти до аеропорту, вони повинні дочекатися вертольота, та передати інформацію, за якою стільки часу гналися терористи. Фільм Балканський кордон 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Варто тільки зробити одну помилку, один промах, і доля, що буде очікувати кожного далі, вона напевно буде трагічною. Здаватися, ну вже ні, росіяни ніколи не відступлять від своїх орієнтирів, вони вженуть противника в ступор своїми нелогічними діями, ніж його і переможуть.

Режисер: Андрій Волгін
В ролях: Антон Пампушний, Гоша Куценко, Мілош Бикович, Мілена Радулович, Гойко Митич, Равшана Куркова, Дмитро Фрід, Александар Сречкович, Світлана Чуйкіна, Міодраг Радонич


загрузка...