загрузка...


Сюжет фільму заснований на реальних подіях, що розгортаються в 1990 році під час військового конфлікту в Косово. Двісті російських солдатів відправляються на важливе завдання. Ці хлопці завжди виділялися від своїх товаришів по службі сміливістю, мужністю. Вони прекрасно розуміли, що повинні виконувати наказ. Однак не завжди у хлопців виходило проявити себе, довести всім високий професіоналізм. Несподівано командування посилає відчайдушних бійців на складне, ризиковане, відповідальне завдання. Вони раді такому призначенню і постараються не підводити своє керівництво.

В їх завдання входить звільнення важливого об’єкта. Аеропорт в цьому страшному конфлікті представляв стратегічну висоту. Головні герої розуміли, яка відповідальність лягає на їхні плечі. Їм належить зійтися в поєдинку з добре озброєними солдатами НАТО і досвідченими албанськими бандитами. Хлопцям ніколи було готуватися вилазки. Вони прекрасно розуміють, як складно буде битися з цими супротивниками. Військовослужбовці щиро переживають за сербських полонених, яких утримують на території аеропорту. Не можна дозволити недоброзичливцям розправитися з безневинними людьми. Фільм Балканський рубіж (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Бідолахам необхідна допомога цього елітного спецзагону. Зав’язується серйозна битва. Противник застосовує важку зброю, вижити в цій халепі непросто, але здаватися хоробрі, відважні хлопці не мають наміру.

Режисер: Андрій Волгін
Актори: Антон Пампушний, Гоша Куценко, Мілош Бикович, Мілена Радулович, Гойко Митич, Міодраг Радонич

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress