В основу сюжету лягли події після перебування трансформерів на землі їх подальшого відбування на свою планету. Після нещадної і жорстокої війни між автоботамі і дісептіконамі, робот Бамблбі серйозно постраждав. Він втратив здатність до трансформації і переміщення в просторі. Тепер представник автоботів змушений затриматися на землі і ховатися в тіні власного образу, не потрапляючи на очі негативно налаштованим представникам влади. Вони видали наказ про швидкому відправленні роботів на рідну планету, а в разі не покори кожного ліквідувати, розцінюючи їх як реальну загрозу і небезпеку.

Людям відверто набридло, що присутність трансформерів привертає зайву увагу їхніх ворогів, і світ стає справжнім полем битв для бойових машин. Тепер «Бамблбі» живе на Каліфорнійській звалищі, де його навряд чи хтось зможе знайти, адже тут практично не з’являються люди. Але одного разу робот випадково виявляється знайдений, доброю, милою і кмітливою дівчиною Чарлі. Фільм Бамблбі (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Спочатку героїня прийняла його за звичайну, гоночну машину, і взяла додому, щоб розібратися і усунути поломку. Але пізніше їй стало ясно, що це не просто шматок заліза, а чуйний та люб’язний, вірний друг.

Режисер: Тревіс Найт
В ролях: Хейлі Стайнфелд, Джон Сіна, Памела Адлон, Пітер Каллен, Кеннет Чої, Джон Ортіс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress