​​​​На дикому заході всі жили за своїми законами. Людина зі зброєю завжди головніше того, у кого його немає. Це просте правило зрівнювало багатіїв і бідняків, чорношкірих і навіть жінок. Також дикий захід зводив самих незвичайних особистостей, які в житті ніколи б не перетнулися. Наприклад, аристократку з Європи і зухвалу мексиканку, які волею доль опинилися по одну сторону барикад. Обидві дівчата чудово моторні і гострі на язик, через що частіше перестрілок вони потрапляють в словесні дуелі з чоловіками і один одним. Однак, основним заняттям дівчат стають грабежі банків.

Справа відбувається в Мексиці 1888 року. Це час великих змін. Усюди йде будівництво залізниць, і міста починають пов’язувати між собою. Водночас у них все ще немає радіозв’язку. Вести про грабіж можуть йти від одного міста до іншого тижнями. За цей час спритні бандитки примудряються навести жаху на десятки банків. Якісь вони беруть силою, в інші проникають за допомогою зваблювання персоналу. Фільм Бандитки (2006) дивитися в хорошій якості HD 720p.

За їх слідами пускається регулярна армія на чолі з мисливцем за головами. Проти таких людей зваблювання не спрацьовує, також гонитва рано чи пізно повинна закінчитися перестрілкою. Тут і з’ясується, хто головний.

Режисер: Хоакім Роннінг, Еспен Сандберг
Актори: Пенелопа Круз, Сальма Хайек, Стів Зан, Дуайт Йоакам, Денис Арндт, Одра Блейзер, Сем Шепард, Ісмаель ‘Іст’ Карло, Гері Сервантес, Хосе Марія Негрі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress