Фільм Бета-тест (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Комусь можуть не подобається футуристичні тенденції розвитку людства, що хтось може бути проти засилля гаджетів, консолей та інших технічних новинок, але весь цей негатив і неприйняття на силах зупинити майбутнє, яке вже тут, наполегливо стукає в двері і здатна увійти, навіть якщо ви не відкриєте – воно просто розіб’є двері в тріски і в будь-якому разі стане частиною вашого життя. Компанія Sentinel випустила на ринок нову супергру, в якій головний герой по імені Крід заради порятунку коханої дружини, яка потрапила в лапи кримінальної організації, виконує різні місії, одна інший небезпечніше.

Sentinel готова задовольнити головний запит жодного ігромана – відчути гру по-справжньому, опинитися всередині неї. Нова гра реально дає можливість жити всередині вигаданого світу. Однак Макс, молодий хлопець і великий любитель комп’ютерних ігор, після декількох успішно пройдених етапів розуміє, що події в грі мають безпосереднє відношення до реального життя. Геніальний інженер і геніальний злочинець Кинкейд здійснив фантастичний прорив у науці і збирається захопити владу, причому зробити це він планує руками і мізками звичайних ігроманів, які з головою поринули в Sentinel. Фільм Бета-тест 2016 дивитися в хорошій якості.

Макс першим помічає причинно-наслідковий зв’язок між світом гри та реальності, він отримує можливість спілкуватися з головним героєм гри і вони разом придумують план, як зупинити лиходія, звільнити дружину Кріда і врятувати світ.

Режисер: Ніколас Гини
В ролях: Ману Беннетт, Лоренц Тейт, Лінден Ешбі, Кивон Стоувер, Бренді Хейдрик, Сара Коутс, Юдзі Окумото, Е. М. Скотт, Edi Zanidache, Білл Соріс


загрузка...