загрузка...


На вулицях Готема знову панує хаус і беззаконня і тільки герої цього міста на чолі з Бетменом і Робіном здатні дати відсіч наростаючому злу. У місті з’явився небезпечний злочинець — містер Фриз, який не може існувати без холоду і льоду, озлоблений на весь світ, він жадає заморозити весь Готем. У Фріза хвора дружина, яка знаходиться в криогенном стан, він намагається знайти ліки, щоб вилікувати свою кохану. У той час як містер Фриз зі своєю бандою влаштовує беззаконня в місті, грабуючи музеї і ювелірні магазини з метою вкрасти дорогі алмази, в іншій частині Землі зароджується чергова небезпека для жителів Готема.

Скромна і неохайна Пойзон Айві днями і ночами пропадала в лабораторії, вивчаючи різні види рослин, поки випадково не впізнала про те, що її начальство таємно створює супер-солдата. Помітивши дівчину, начальник намагається її вбити, але Пойзон, що зазнала впливу хімікатів, перетворюється в небезпечну і спокусливу злодійку на ім’я Отруйний Плющ. Відчувши свою силу, дівчина відправляється в Готем, де вже вшити з містером Фризом вони готують зловісний план по захопленню всього міста.

Крім всіх випробувань, які звалилися на голову наших героїв, в особняк Брюса Уейна несподівано приїжджає племінниця дворецького Альфреда. Смілива і відважна байкерша Барбара прагне поповнити ряди героїв кажана. Фільм Бетмен і Робін (1997) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джоел Шумахер
У ролях: Арнольд Шварценеггер, Джордж Клуні, Кріс О’Доннелл, Ума Турман, Алісія Сільверстоун, Майкл Гоф, Пет Хингл, Джон Гловер, Ель Макферсон, Вівіка А. Фокс

загрузка...