Коли Брюс був ще зовсім малий, він провалився в колодязь, пов’язаний з печерами, і його сильно налякали кажани, яких він запам’ятав на все життя. Незабаром батьків Брюса вбивають на вулиці, і він їде на багато років вчитися за кордон. Після повернення він не впізнає своє місто: в ньому панує хаос і беззаконня, влада не може впоратися з гангстерами. І Брюс знову відправляється в подорож, де вступає в Лігу тіней і вчиться різним таємним бойовим мистецтвам. Але коли він дізнається плани на рахунок свого рідного міста, він спалює храм Ліги тіней і йде.

Повернувшись у місто, Брюс користується військовими розробками компанії його сім’я, створює базу в тій самій печері, куди впав в дитинстві, і готовий повернути місто законним владі. Але Брюс не знав, що, зруйнувавши храм Ліги тіней, він не повністю зруйнував лігу, і тепер послідовники ліги в Готем, щоб убити відступника і зруйнувати місто, як і планувалося раніше. Фільм Бетмен: Початок (2005) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Чи зможе Брюс зі своїми навичками і новітнім експериментальним спорядженням протистояти таємничій Лізі тіней і спасти жителів міста від неминучої загибелі?

Режисер: Крістофер Нолан
В ролях: Крістіан Бейл, Кеті Холмс, Майкл Кейн, Кілліан Мерфі, Том Уілкінсон, Ліам Нісон, Кен Ватанабе, Гарі Олдман, Морган Фріман, Рутгер Хауер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress