Фільм Безславні виродки (2009) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У період Другої Світової війни Гітлер разом зі своїми сподвижниками зумів посіяти в серцях багатьох людей страх і водночас обурення. Адже його нелюдські діяння виходять за всі доступні межі. Незабаром один американець — Альдо Рейн, який є армійським лейтенантом, вирішує почати запеклу боротьбу з нацистами. При цьому він збирається протистояти їм, використовуючи застосовувані ними ж методи. В першу чергу він береться за формування величезного загону. Він починає відбирати в ряди військових всіх тих американців, які мають єврейське походження.

Через короткий період Рейн відправляється разом з армією на окуповану французьку територію, де він збирається розв’язати боротьбу з німцями. Тепер перед американцями стоїть одна єдина мета — всіляко постаратися вбити більшу кількість ворожих воїнів. При цьому всі їх дії повинні бути жорстокими і максимально кровопролитними. Водночас у самому Парижі німці на чолі з офіцером Гансом Ландою продовжують знущатися над місцевими жителями. Фільм Безславні виродки (2009) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Незабаром, Ланд помічає одну привабливу парижанку, яка має єврейське коріння. Їй недавно вдалося втекти від переслідування її солдат. Але цього разу Ганс бажає власноруч зловити її.

Режисер: Квентін Тарантіно, Елай Рот
Актори: Бред Пітт, Крістоф Вальц, Мелані Лоран, Даніель Брюль, Дайан Крюгер, Майкл Фассбендер, Аугуст Діль, Елай Рот, Тіль Швайгер, Гедеон Буркхард


загрузка...