Фільм Безсмертний кулак: Легенда Вин-чунь (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кайя Коен в дитинстві була залишена батьками, вони просто її кинули. Але, знайшлася жаліслива жінка, яка забрала дівчинку і виховала її. Коли прийшов час, і малятко перетворилася в симпатичну дівчину, то дізналася історію свого роду. Виявилося, що вона спадкоємець роду Він Чун. Після цього її життя кардинально змінюється. Тепер героїні необхідно принести жертву, щоб відкрити джерело ци і відновити родовід, тільки вона може це зробити. У Кайі з’являються небачені здібності, дівчина може подорожувати серед світів. Вона дізнається, що її охороняють чотири безсмертних у світі демонів і воєн, і оберігають її від неприємностей.

Кайя Коен, кинута в дитинстві і вихована прийомною мамою, дізнається, що вона — останній залишився нащадок родоводу Вин Чун. Після того, як вона дізнається свою справжню родовід, вона повинна принести важливу жертву, щоб відновити родовід і відкрити своє джерело ци. Вона наділена здатністю «перетинати світи» і дізнається про 4 безсмертних, які охороняють і захищають її від невидимого світу Банши Демонів і Повелителів Духовних Воєн. Фільм Безсмертний кулак: Легенда Вин-чунь (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вона переходить в безсмертне царство, щоб зустріти свою бабусю, Вин Чун, яка вимагає від неї більшого, ніж вона може витримати, але дізнається, що її рішення впливають на всіх, кого вона любить, і що вона є ключем до відновлення родоводу крові та порятунку її родоводу від голокосту.

Режисер: Лон Майкл Лі
Актори: Silvana Caminiti, Ель Беннетт, Лон Майкл Лі, Tori Miller, Josh Fesler, William Benton, Lilly Richard, Hailey Lauer, Yuri Tajiri, Han Beyer


загрузка...