Вінсент — справжнісінький крутий коп. Йому не знайомі страх і сумніви. Щодня поліцейський бере участь в найнебезпечніших операціях в Нью-Йорку. Захоплення грабіжників банків, попередження терактів, боротьба з організованою злочинністю — лише частина його прямих обов’язків. Чоловік вибрав цю роботу, тому що не готовий миритися з несправедливістю і в серці у нього живе справжній дух воїна. У Вінса є одне-єдине слабке місце.

Це син-підліток. Хлопчик бачить в батька справжнього героя і просто люблячого, дуже дбайливого людини. Така довіра не можна підводити, але робота поліцейського не здатна вберегти від небезпек близьких людей. Одного разу крутий коп переходить дорогу наркоторговцям, а ці люди не збираються ні з ким панькатися. Щоб повернути свій вантаж чистого кокаїну, бандити викрадають сина поліцейського прямо з автомобіля батька. Все відбувається серед білого дня на очах очманілого від такого цинізму Вінсента. Тепер йому доведеться піти проти своїх же, щоб повернути дитину. Але в поліції не схвалюють таких методів. Одна ніч, повна відчаю, вирішує все подальше життя хлопця. Доведеться перейти межу, яка відділяє законослухняних громадян від злочинців. Спроба врятувати сина перетворює годинник до світанку в низку стрімких і небезпечних переслідувань.

Кров кипить в жилах. Життя самого дорогого створення на світлі залежить від здатності Вінсента жертвувати собою. Чоловік на це готовий, але він не впевнений, що навіть така жертва допоможе уникнути катастрофи. Фільм Безсонна ніч (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Баран бо Одар
В ролях: Скутер МакНері, Девід Харбор, Гебріел Юніон, Ті-Ай, Дермот Малруні, Кімберлі Баттіста, Мішель Монахен, Вероніка МакКласкі, Джеймі Фокс, Октавіус Дж. Джонсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress