Фільм Биркебейнери (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Роздробленість Норвегії заохочується знатними вельможами, відстоюють земельний наділ, абсолютну владу і замок предків. Два могутніх клану в боротьбі за примарний трон вдосконалюють майстерність атаки, ігноруючи викрутаси дипломатії. Типовим приводом для успішного повстання з’явився позашлюбний син покійного монарха Хокона. Турботливою матір’ю потенційного спадкоємця стає Інга з Вартейга. Бодлеры, спираючись на зовнішню експансію підступних данців, готують чергове віроломний наступ в зимову холоднечу. Релігійні католики з особистої вигоди не підтримують бастарда.

Ватажку ополчення Сигурдсону доведеться вступати в сутичку з ворогом без вагомої підтримки союзників. В пошуках притулку Інге з царевичем доводиться просити притулку у Бордсона. Снігова заметіль збиває авангардний загін з істинного шляху. Вибухнула завірюха доставляє багато клопоту подорожнім, що ховаються від погоні. Щоб уникнути небажаних зустрічей з ворогами, кінний ар’єргард рухається таємними звивистими стежками через замети.

Щільний снігопад приховує білим покривалом сліди присутності кавалерії. Завдяки мужності лицарів, Хокон потрапляє у Тронхейм, де спадкоємця чекають друзі і захист Бордсона. Фільм Биркебейнери (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Нільс Геуп
В ролях: Anders Dahlberg, Elg Elgesem, Підлогу Сверре Валхейм Хаген, Торбьорн Харрі, Беньямін Хельстад, Крістофер Хивью, Стіг Хенрік Хофф, Еппе Леурсен, Микола Лі Каас, Адам Немет


загрузка...