Сувора війна між Стародавнім Китаєм і парою Південних держав в самому розпалі. Адже не так давно переважаючі сили Цао були вкинені в дуже важливою сутичці при Червоної Фортеці. Але це лише початок, адже численні війська імперії, досі несуть величезну загрозу. Бій стає рівним, де з одного боку стоїть хитроумность прем’єр-міністра, що готовий заради перемоги, на будь-яку хитрість. З іншого ж боку встане молодий воєначальник, який бажає миру для рідних просторів і з цієї причини, він сподівається на свою хитрість і стратегію. Цао бажаючи нанести нищівний удар по царству, ставить все на силу флоту, що повинна вдарити у саме серце ворога.

Але саме флот стане головною метою для Чжуґе Лян, що виглядає куди більш розважливим. Адже в даний момент, в лавах ворогів, знаходяться його шпигуни, що обплутують своїми хитрими мережами противника. Вони бажають використовувати самовпевненість Цао, проти нього. Адже політик, втратив голову від володіння майже повною владою і з цього, не бачить загрози перед власним носом. Фільм Битва біля Червоної скелі 2 (2008) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Незабаром розгориться величезна битва, де будуть вкладені всі сили і результат цієї битви, назавжди змінить політичні кордони. Можливо, південь стане незалежним і охопить куди більше місця, а можливо він припинить своє існування.

Режисер: Джон Ву
В ролях: Тоні Люн Чу Вай, Такеші Канешіро, Чжан Фені, Чан Чень, Вікі Чжао, Ху Цзюнь, Лин Чілін, Сидо Накамура, Ю Юн, Ба Сен Чжа Бу

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress