Фільм «Битва за Севастополь», несе в собі купу різних емоцій. У сюжеті цього фільму, головною героїнею буде не проста жінка, а жінка-снайпер елітних військ. Люди із її загонів бігли в бій з її ім’ям на вустах, а вороги тремтіли від її імені, і відкривали на неї полювання. Але жінка була настільки смілива і розумна, що ніколи не попадалася ворогам, а «попадала» у ворогів. Снайпер постійно спостерігає смерті та загибелі на війні, і це важко дається тендітній дівчині з гвинтівкою. Їй просто не залишається вибору, як виконувати накази про вбивство ворогів, тим більше від того, як добре в неї це виходить.

Жінка виявляється в самих епіцентрах війни, і навчається там з легкістю виживати в середовищі оточуючих її чоловіків. Саме на війні вона знаходить свою першу любов, через яку іноді страждає. Їй трапляються різні вибори, де їй слід обдумати – залишитися на війні з коханим, або відправиться додому, де тихо і спокійно. Але як відомо – «любов зла», і жінка відправляється за своїх обранців в різні гарячі точки, і надійно прикриває його тил.

Разом вони проходять всі перешкоди і труднощі на війні, і здавалося б нічого їх не може розлучити, але війна зла до всіх, і тільки вона може розлучити їх назавжди. Фільм Битва за Севастополь (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сергій Мокрицький
В ролях: Юлія Пересільд, Євген Циганов, Олег Васильков, Микита Тарасов, Джоан Блэкэм, Поліна Пахомова, Володимир Лилицкий, Анатолій Кот, Нателла Абелевих-Таганова, Валерій Гришко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress