Фільм Біжи без оглядки (2006) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Джо Газелл полягає в зграї італійських макаронників, що промишляють в Бронксі. Здійснюючи чергову угоду з чорношкірими наркоторговцями, сицилійці і негри були нейтралізовані третьої бандою в темних банданах, що прикривають обличчя. У перестрілці італійцям вдалося відстояти позиції і знищити беззаконня, якими виявилися корумповані фараони. Ватажок бандитів Томмі особисто з хромованого револьвера застрелив копа. Використаний браунінг ватажок мафії віддає для утилізації Джоуї. Рядовий гангстер Джо збирає проти Томмі докази, щоб засадити на нари лідера і зайняти порожній трон.

У підвалі синочок Нік з другом Олегом захоплені хокеєм. Діти випадково стають свідками того, як Джої ховає в схованці принесене додому зброю. Щоб вбити батька тирана Анзора, який ображає мати, хлопчик Олег викрадає хромований револьвер. Фільм Біжи без оглядки (2006) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У запалі ненависті до деспота Олег вміло використовує зброю і ранить Анзора. Юний кілер біжить без оглядки через запасний вихід. Прибула карета з лікарями забирає Терезу з пораненим чоловіком в клініку.

Режисер: Вейн Креймер
В ролях: Пол Уокер, Віра Фарміга, Камерон Брайт, Карел Роден, Алекс Нойбергер, Чазз Пальминтери


загрузка...