У сучасному світі багато фільмів в стилі фентезі, але на особливу увагу заслуговує один з них який цілком можна назвати легендарним, а саме Блейд, дивитися онлайн який можна саме у нас. Сюжет фільму 1998 року засновано на історії молодої людини бореться за очищення світу від вампірів. Ерік Брукс виглядає, як звичайна людина, але його особливість полягає в тому, що він напіввампір. Таким він став ще з народження, оскільки його мати вкусили під час вагітності та частина вампірського отрути потрапила в утроб і вплинула на плід.

Дізнавшись про це, Ерік починає люто ненавидіти всіх вампірів і оголошує полювання на них. Але головною його метою є саме той вампір, який звернув його мати і нагородив його, то чи даром, то чи прокляттям. У своїй боротьбі з вампірами він користується не тільки срібними кулями, яких так бояться вампіри, але і титановим мечем, за майстерне користування яким його і нарікають Блейд. Оскільки він напіввампір то йому характерні як якості людей, так і вампірів, він взяв від обох видів найкраще, він не боїться сонця, срібла і часнику, але в той же час має величезну швидкість і силу. Вампіри стурбовані появою мисливця на їхні голови, але це не єдина їх проблема, так як молодий вампір Диякон Фрост маючи величезні амбіції, не бажає підкорятися чистокровним вампірам, і хоче сам панувати над світом, і над вампірами і над людьми. І як не дивно саме Фрост виявляється вампіром звернули мати Блейда. Фільм Блейд (1998) дивитися в хорошій якості HD 720p.

В результаті Фрост таки перемагає верховних вампірів, але у нього залишається ще головний ворог — Блейд, сутичка з яким йому тільки належить, і для перемоги в ній він готовий на все, навіть на заклик демона. Отже, який же буде результат битви людини-вампіра і вампіра-демона, і хто продовжить свою боротьбу, толі за порятунок світу, чи то за його смерть дивіться самі.

Режисер: Стівен Норрінгтон
Актори: Уеслі Снайпс, Стівен Дорфф, Кріс Крістофферсон, Н’Буш Райт, Донал Лог, Удо Кір, Арлі Жовер, Трейсі Лордс, Кевін Патрік Воллс, Тім Гіні та інші

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress