Одного разу звичайним школярем Ічиго Куросаки стався досить дивний і можна сказати неприємний випадок. Він фактично кажучи, помер, але не до кінця. Подібне сталося з вини примарного пожирача душ. Це істота, захопило сестру героя і він повний намірів врятувати її, устряв по повній. Благо саме в цей момент, поруч був ангел смерті по імені Рукія. Вона звичайно ж, без проблем здолала лиходія, але на жаль, трохи запізнилася, не встигнувши врятувати хлопчика. Розуміючи власну помилку, вона шляхом власних сил, вирішила його повернути у світ живих. Тут і сталася помилка, що змінить усе життя хлопчика.

В ході цього дивного воскресіння, всі сили Рукії перейшли в простого школяра Ічиго. Тепер він став шинигами і повинен за своїм новим покликанням, полювати на злих духів. Так, це безумовно несподівано, особливо враховуючи що його рятівниця стала самим звичайним людиною. Це без сумнівів великий дар і велика сила, але сам хлопець цього не просив. До свого обов’язку і тренувань, він належить не самим кращим чином. Фільм Бліч (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Само собою, таке ставлення може призвести до великої низки проблем і майбутніх випробувань. Благо на цей випадок у Ічиго повно нових сил, що допомагають у будь-якій небезпечній ситуації.

Режисер: Синсуке Сато
В ролях: Сота Фукуси, Хана Сугисаки, Мияви, Есукэ Эгути, Еріна Мано, Масамі Нагасава, Ре Есидзава

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress