Сем – досвідчений фахівець з бойової підготовки, ветеран гарячих точок і професійний охоронець. На війні жінка була експертом з контртерористичним операціями, охороняла журналістів, а зараз відпочиває від небезпечної роботи і насолоджується мирним життям. Так вийшло, що на громадянці крутій дамі довелося вступити в найлютіший бій за всю героїчну славну біографію. Сем пообіцяли дуже хороший гонорар за тиждень простий, як для такого професіонала, роботи – опікати молоду дівчину Зої, навіжену особу і спадкоємицю знатної прізвища, під час візиту до Марокко. Дівча абсолютно зіпсована, гордовита, нахабна, ще й розпущена.

Жінку-охоронця їй найняли, бо з бодігардами-чоловіками вона підозріло часто опинялася в одному ліжку. З першого дня між охоронцем і її підопічної починають відбуватися тертя, неприємні сутички – обидві не дуже задоволені сформованим співпрацею і чекають не дочекаються, коли візит закінчиться і вони розійдуться в різні боки. Однак ці побутові шорсткості відходять на другий план, коли спадкоємицю намагається викрасти група озброєних найманців. Тижневий контракт для бодігарда обіцяв бути простим і нудним, а виявився вогнепальною, смертельно небезпечним і диявольськи захоплюючим. Фільм Близько (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Боєць Семмі повернулася на війну прямо посеред мирного міста, відчула азарт і з головою поринула в жорстоку гру – убий або будь вбитим. Парочка впадає в бігу, за ними по п’ятах йде гонитва і обидві партії готові померти заради перемоги.

Режисер: Вікі Джуисон
Актори: Нумі Рапас, Індіра Варма, Софі Нелісс, Оуен Мекен, Чарлі Палмер Ротуелл, Акін Газі, Хув Парментер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress