Фільм Близнюки (2003) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Одними з найбільш жахливих створінь у цьому світі є монстри носферату. Ці стародавні вампіри нападають на беззахисних жителів міст і сіл, звертаючи їх у собі подібних і вбиваючи всіх без розбору. Тому створення спеціальної команди бійців стало просто-напросто необхідною умовою для гарантії безпеки усіх людей. Молода людина по імені Рів входить в цю команду, охотящуюся на безсердечних вбивць. Існує лише одна особливість роботи даного загону: для того щоб стати настільки ж сильними, як і самі монстри мисливці беруть якийсь препарат.

Цей засіб дозволяє примножувати силу, підвищувати спритність і діє безвідмовно в будь-якому випадку. Існує правда і деяка особливість: сироватка може бути виготовлена виключно з крові вампіра. І навіть це не найстрашніше, у тому випадку, якщо протиотруту не буде прийнято в призначений термін, кожен з бравих солдатів може перетворитися в носферату.

Рів, незважаючи на всю упередженість, також приймає одержуване «ліки», адже інакше він би просто не зміг протистояти вампірам. Фільм Близнюки (2003) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Данте Лам, Донні Йен
В ролях: Экин Чен, Чарлін Чой, Джилліан Чун, Едісон Чен, Ентоні Он, Джозі Хо, Джекі Чан, Мікі Хардт, Меггі Лау, Менді Чунг


загрузка...