Фільм Бог грому (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Син правителя Асгарда Тор намагається розібратися з Локі, що вирвався з своєї печерної в’язниці. Злісний негідник кинувся на Землю, щоб встановити тут тотальний контроль, маніпулюючи слабохарактерним і корумпованим людством. Переслідуючи хитруна, бог грому розуміє, наскільки він беззахисний без свого диво-молота. Інструмент наведення порядку сперли адепти Світового Зла… Проте і в нових реаліях харизма, сила волі, фізична витривалість і ірландське почуття гумору дозволяють героєві домагатися результатів. Адже цілей він поставив дуже багато. Для початку не завадило б згадати хто він такий.

Потім слід нейтралізувати земних поплічників Локі – американських поліцейських. Наступний рівень — піймання самого безобразника. Будь-яким способом потрібно відібрати у цього злобного духу Чарівний Жезл, навчитися водити машину, зайнятися сексом з приголомшливою блондинкою, а в кінці ще й врятувати їй життя. Нарешті, найважча місія — спробувати вирватися з пробки на восьмому авеню… І все це треба встигнути виконати за добу!

Так сказав перед смертю король Аскарида. На таку спецоперацію здатний тільки Тор, має в Аскариде військове звання Великий Зберігач. Фільм Бог грому (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Томас Шапіро
В ролях: Макс Арія, Жак Холленд, Престон Джеймс Хіллер, Аль Бурк, Джуліан Бейн, Дженніфер Оллфорд, Джейсон Тобіаш, Тревіс Росс, Тіан Ванг, Патрік Хайд


загрузка...