Фільм Божевільний Макс 5: Пустка (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Людське панування на планеті підходить до неминучого, передбачуваного кінця. Глобальне стихійне лихо знесло все існуюче, безповоротно спустошивши величезні простори, зробивши із земної поверхні мляву пустелю. Майже всі представники людської раси загинули, вціліла незначна кількість. Врятувалися непереборно деградували, ставлячи понад усе низинні цілі і виявляючи на поверхню властиві людям пороки. Вони поділяються на протиборчі сторони, диктуючи нові правила. Виживають і панують ті, в чиїх руках фізична перевага. Вони поступово позбавляються від неугодних елементів. Самими важливими для виживання ресурсами стають вода, придатна для вживання, і пальне для засобів пересування.

Наявні запаси старанно захищаються від бажаючих ними заволодіти. Сильні, безпринципні жителі збираються в бандитські угруповання і безперешкодно пересуваються по безлюдних просторах, розшукуючи корисні засоби. Вбивство за будь-який проступок і посягання на власність стає звичною, необхідною нормою. Головорізи, які втратили людський вигляд, не замислюючись, знищують одноплемінників. Деяких захоплюють в рабство, піддаючи страхітливим знущанням. Макс намагався жити чесно і благородно в збожеволілому світі.

Чергове жорстоке напад бандитів завдає йому непоправної, болісний удар. При несподіваному нальоті гине єдина дитина і кохана дружина. Фільм Божевільний Макс 5: Пустка (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джордж Миллер
В ролях: Том Харді


загрузка...