Кінофільм «Брат Баджранги» зачіпає дуже болючу тему нелегких взаємин двох сусідніх країн – Індії та Пакистану. Через політичні розбіжності і конфлікти страждають звичайні люди, затиснуті іноді, в прямому сенсі слова, на кордоні двох держав. У драматичній сюжетній лінії знаходиться маленька шестирічна дівчинка Шахіда, яка разом з мамою прямує з Індії до свого рідного Пакистану. Свій шлях вони тримають на поїзді. На одній із зупинок, неподалік від індійсько-пакистанського кордону, дівчинка по безглуздій випадковості відстає від поїзда. Зовсім одна, в чужому місті, і до того ж з проблемами мови (дівчинка абсолютно німа).

Як же їй дістатися в рідне місто до мами? На допомогу малятку приходить добрий хлопець Паван Чатуверді, якого всі знайомі і друзі звуть Брат Баджарангі. Він погоджується допомогти Шахіді, і клянеться доставити її прямо в руки до рідних. Не маючи паспорта, грошей, і точної адреси дівчинки, до того ж знаючи, що в сусідній країні не дуже дружелюбно ставляться до індусів, нашому герою доведеться пройти через численні перешкоди, щоб виконати свою клятву.

Примітно те, що весь фільм супроводжує чудова музика, і це збільшує задоволення від перегляду! Фільм Брат Баджранги (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кабір Кхан
В ролях: Салман Кхан, Каріна Капур, Навазуддин Сиддикуи, Harshaali Malhotra, Шарат Саксена, Алка Бадола Каушал, Meher Vij, Раджеш Шарму, Mir Sarwar, Shahid Afridi

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress