загрузка...


На представників династії Мін — випадає не проста доля, бути жертвами змов. Закулісні ігри, і інтриги за спинами — постійно оточують членів цієї знатної сім’ї. Для того, щоб убезпечити себе, королівські особи приймають рішення про створення особливої ​​організації. Її суть зводиться до того, щоб охороняти китайських імператорів, і не дати зловмисникам діяти на догоду своїх планів. Члени цього таємного братства, були дуже вірні династії, і своєму призначенню.

Вони виявляли ворогів імператорського роду, і знищували їх. Це братство на довгий час стало найвірнішим хранителем і захисником самих найвищих осіб в країні. Але вороги не дрімають, отримавши кілька великих поразок від секретної організації, вони влаштовують чергову пастку. Вони обговорили віддане братство в очах правителя. Після цього, вони збираються захопити владу в Китаї. Фільм Братство клинків 2 (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тим часом, імператор більше не довіряє своїм найвірнішим воїнам, і нацьковував на них армію. Але це не кінець могутньої організації. Її члени, обов’язково знайдуть вихід із, здавалося б, глухого куту, і відновлять своє колишнє могутність.

Режисер: Лу Ян
У ролях: Чан Чень, Ян Мі, Чжан І, Цзінь Шицзи, Лей Цзяінь, Синь Чжілей

загрузка...