Ніхто не знає, кого можна зустріти на шляху, коли їдеш в незнайомих краях на автомобілі. Люди постійно подорожують, у кожного особисті цілі. Тому життя кожного з них наповнена певним змістом. В першу чергу хочеться насолодитися поїздкою, дізнатися багато нового і цікавого. Часом доводиться рятувати людину, у якого склалися серйозні проблеми. Адже невідомо, що з тобою може статися завтра, а зробити який-небудь хороший вчинок завжди корисно. Все буде залежати від обставин, в яких виявиться мандрівник.

Найкраще заздалегідь продумати маршрут, вивчити карту і тільки потім приступати до поїздки. Таким чином, не утворюються проблеми, пов’язані з раптовою зупинкою через те, що ви заблукали. У головній сюжетній лінії представленого фільму знаходиться один чоловік. Його ім’я Бреннан Меннінг. Він є проповідником, який повертається назад додому на територію Нового Орлеана. Його головна мета — врятувати власний шлюб і відносини. Фільм Бреннан (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Один незнайомець, який проїжджав повз вирішив допомогти цій людині і відвезти його до пункту призначення. Фільм оповідає про життя письменника, який до того ж ветеран війни, колишній французький священик і євангеліст з нетрадиційним підходом.

Режисер: Девід Шульц
В ролях: Мел Фейр, Стівен Браун, Девід Шульц, Лаура Орріко, Тадеєв Адепойібі, Маріка Ван Кампен, Джим Герріті, Ти Едвардс, Б.Дж. Бейлс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress