Фільм Бхагматі (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Жінка розуміє, що вступивши в компанію чесного міністра вона зможе отримувати досвід, який в майбутньому так буде потрібним. Тут вона займає посаду секретаря і повірити не може, яким боком для неї обійдеться сутичка добра і зла. Виявляється, чоловік не збирається завжди бути чесним і справедливим, він чомусь вплутує себе в опозицію і це повністю перекреслює плани красуні, і з цього моменту настає найжахливіша частина її існування. Агенти з інших спецслужб не стоять на місці, вони рухаються вперед і тим самим готують нові випробування для всіх жителів.

Вперше вони діють злочинним методом: ненависники викрадають дівчину і тримають її в заручниках. Важко повірити але тим самим вони бажають отримати компромат на міністра, оскільки той має свої «недоліки», а ось через його помічницю вони і зроблять чорну справу. У покинутому будинку де кілька днів проведе жінка, на неї очікують самі кошмарні часи. Фільм Бхагматі (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Якби хто знав що в будинку, де зараз знаходиться героїня насправді не все так просто: це маєток королеви Бхагматі, а значить духи залишилися в особняку заявлять про себе. Одному з давніх тварюк вдається захопити тіло секретарки і зробити її іншою.

Режисер: Ашок Дж.
Актори: Анушка Шетті, Унні Мукундан, Джаярам, Аша Шаратх, Мурли Шарма, Ajay Ghosh, Сурекха Вані, Rajitha, Прабху, Сурья


загрузка...