загрузка...


Мандрівник Сунь Укун в супроводі численних соратників потрапляє в дивне і прекрасне місце — держава, де проживають одні жінки. Місцева правителька з задоволенням приймає почесних гостей, всім своїм виглядом вона показує, що зацікавлена ​​у відомому подорожнього. Головний герой проявляє інтерес до могутньої дамі і розуміє, що його чекає солодкий полон. Але вірні товариші Царя мавп не згодні з таким станом справ. Вони продумують план, згідно з яким найближчим часом вони продовжать свій шлях, адже їх чекають великі справи. Безстрашні мандрівники розуміють, що над царством нависла серйозна загроза.

Вони об’єднують зусилля з місцевими воительницами, щоб протистояти зовнішньому ворогу. Але в той же час вони повинні допомагати своєму другові, який абсолютно випадково випив води з святого джерела, що призначався для вагітних жінок. Через свого необачного вчинку він став відчувати сильний біль. На частку мандрівників випаде чимало випробувань, але вони покинуть межі прекрасного саду, щоб відправитися в пошуках просвітління.

Вони досягнуть поставленої мети, навіть якщо заради цього їм доведеться залишити сліпучих красунь. Фільм Цар мавп 3: Царство жінок (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Чин Поу-Сої
У ролях: Вільям Фен, Аарон Квок, Ло Чун-Хім, Сунь Іхань, Сяо Шеньян, Lun Tsai, Чжао Лін

загрузка...