загрузка...


Стародавні легенди багато людей сприймають як цікавих казок, що описують неіснуючі, історичні події з міфічними персонажами. Однак будь-які оповіді народжуються на основі реально відбуваються в стародавні часи історій. Деякі з цих оповідань мають настільки тісний зв’язок з надприродними силами, що здатні оживати при певному, сформованим потрібним чином збігу обставин. Подібний прояв активності міфічних героїв завжди непередбачувано і має конкретні цілі свого непередбаченого втілення в реальність.

Лорд Війни кровожерна, бессердечное чудовисько, зумів захопити владу над світом, щоб встановити у ньому власні непохитні, жорсткі закони, що приносять страждання земним жителям, які виявилися безсилими перед всемогутнім лиходієм. Цар Скорпіонів має намір звільнити планету від царювання злобного тирана. Однак йому не вистачить сил самостійно розправитися з всесильним противником, що володіє неперевершеною силою і підступністю. Він збирається знайти гідного союзника, здатного надати істотну підтримку в жорстокому протистоянні. Мужній лицар об’єднує зусилля з сестрою нубійського короля. Тала жінка-воїн, що володіє неймовірною майстерністю ведення бою з противниками будь-якого рівня. Фільм Цар скорпіонів: Книга Душ 2018 дивитися в хорошій якості.

Разом вони вирушають на пошуки відомої серед войовничих, королівських прізвищ Книги Душ. Легендарна рукопис є потужним артефактом, здатним знищити Лорда Війни і остаточно позбутися його панування над багатостраждальним світом.

Режисер: Дон Майкл Пол
В ролях: зек МакГоун, Нейтан Джонс, Пітер Менса, Ховард Чарльз, Кеті Луїз Саундерс, Перл Тусі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress